Radyo TimeRadyo Time

Manavgat Su Sporları Alanları ihale edildi

Manavgat'ta su sporları yapılan 30 noktanın ihalesi Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde yapıldı.
Bu haber 119 kere okunmuş.02 Mart 2018, Cuma - 10:36

 1'i şirket, 3'ü özel şahıs ile Manavgat Yelken, Su Altı ve Su Üstü Sporları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Manavgat Turizmi Geliştirme Kooperatifi'nin katıldığı ihaleyi 13,5 milyon lira ile en yüksek fiyatı veren Yılmaz Akyıldız kazandı.

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici başkanlığında oluşturulan ihaleye 1’i şirket , 3'ü şahıs olmak üzere Manavgat Yelken, Su Altı ve Su Üstü Sporları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Manavgat Turizmi Geliştirme Kooperatifi teklif verdi.

 İhalede belgeleri eksik olduğu için  Karacan Turizm ile Hasan Koç elendi. İhale Mehmet Göllü, Yılmaz Akyıldız, Manavgat Yelken, Su Altı ve Su Üstü Sporları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Manavgat Turizmi Geliştirme Kooperatifi arasında gerçekleşti.  3. 206.000  TL muhammen bedelle açılan ihalede Yılmaz Akyıldız 13.500.000 TL, Mehmet Göllü 9.050.000 TL, Manavgat Turizmi Geliştirme Kooperatifi 5.110.000 TL, Manavgat Turizmi Geliştirme Kooperatifi de 4.200.000 TL teklif verdi.

 İhaleyi 13.500.000 lira ile en yüksek teklifi veren Yılmaz Akyıldız kazandı. İhale önümüzdeki günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin vereceği kararla kesinleşecek. Manavgat'ta su sporları faaliyetinde bulunan bazı işletmeciler de ihaleye çıkarılan su sporları alanlarının uzun yıllar bu alanları işleten firmalara verilmesinin daha adaletli olacağını belirttiler.

 İhaleyi Manavgat Yelken, Su Altı ve Su Üstü Sporları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin 45 üyesi de takip etti. Çevik Kuvvet ekipleri de Antalya Büyükşehir Belediyesi ihale salonu önünde geniş önlemler aldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki