Radyo TimeRadyo Time

“Mehmetçiğimizin yanındayız”

Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu, hafta sonu gerçekleştirilen Afrin’de savaşan Mehmetçiğimize destek yürüyüşüyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Bu haber 291 kere okunmuş.05 Mart 2018, Pazartesi - 11:26

 İlçe Başkanı Kurtoğlu, birlik ve beraberliğimizin yansıması olan bu yürüyüşün siyasi tartışmaların öne çıkarıldığı bir gündem haline getirilmemesi gerektiğini vurgulayarak şu açıklamayı yaptı;

 “Vatan savunmasındaki Afrin Kahramanları Mehmetçiğimiz ve kutsal şehitlerimiz Alanya’nın yiğit anaları, babaları, gençleri tarafından coşku içinde anıldı. Vatan Savaşı’nın zaferi için destek mesajları verilerek mücadeleleri ve kahramanlıkları selamlandı. Bizler Vatan Partililer olarak, bu milli davada hiçbir siyasi çıkar gözetmeden desteklemenin heyecan ve gururunu bütün Alanyalı vatanseverlerle birlikte yaşadık. Milletimizin ülkemiz sathında oluşturduğu bu birlik ve beraberlik devletimizi bu haklı mücadele de zafere taşıyacak en önemli güçlerden biridir. Vatanımıza kast eden düşman güçler ABD ve taşeronu PKK, PYD gördükleri bu birlik reflekslerimiz karşısında ne yapacaklarını şaşırmış durumdadırlar. ABD ve onun silahlı gücü PKK, PYD ve sivil siyasi gücü HDP çok kısa zamanda silahlı kuvvetlerimiz ve milletimizin bu kararlı duruşu karşısında beyaz bayrak çekip teslim olmak zorunda kalacaklardır. Başka çareleri yoktur. Bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği taktirde kesin zaferin yakın olduğunu şimdiden görüyoruz ve zaferimizi selamlıyoruz. Saygılarımızla”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki