Radyo TimeRadyo Time

Miniklerin gösterisi büyüledi

Melahat Seher İlkokulu'nda İngilizce Öğretmeni İlknur Pakır öncülüğünde öğrenciler, İngilizce olarak çeşitli oyun ve etkinlikler düzenlediler. Öğrenciler, hem oynadılar hem eğlendiler hem de öğrendiler.
Bu haber 598 kere okunmuş.17 Mayıs 2017, Çarşamba - 14:36

 İngilizce'yi sevdirmek, oyun oynayarak öğretmek ve farkındalık oluşturabilmek adına Melahat Seher İlkokulu'nda sosyal bir etkinlik düzenlendi. 

 Okulun İngilizce Öğretmeni İlknur Pakır tarafından hazırlanan program çerçevesinde düzenlenen etkinlikte öğrenciler İngilizce dersinde öğrendiklerini eğlenceli bir şekilde çeşitli dans ve uygulamalı etkinliklerle sundular. 

 Etkinliğe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er'in yanı sıra İngilizce Öğretmeni İlknur Pakır'ın eşi Alanya Cumhuriyet Savcısı Yusuf Pakır, Kıtır Pastanesi Sahibi Ömer Kozan ve öğrenci velileri katıldı. 

 Etkinliğin düzenlenmesinde büyük emeği olan İngilizce Öğretmeni İlknur Pakır, "Okulumuz Alanya Melahat Seher İlkokulu'nda bilindiği üzere artık İngilizce ilkokul 2. sınıftan başlıyor. Bizler de bu doğrultuda elimizden geldiğinde bir şeyler yapmak adına böyle bir etkinlik düzenledik. Etkinliğimiz hem şenlik havasında hem de öğrendiklerimizi paylaşmak adına güzel bir şekilde sunuldu. Tüm katılanlara teşekkür ediyoruz" dedi.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki