Radyo TimeRadyo Time

“Mücadele devam edecek”

Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, hain darbe girişiminin yıl dönümünde Türk milleti ve devletinin gücüne dikkat çekti. Çavuşoğlu, “FETÖ üyeleri aranızda yaşıyor ve işlerini devam ettiriyor. Onların propagandalarına aldanmayın" dedi.
Bu haber 221 kere okunmuş.14 Temmuz 2017, Cuma - 15:04

 Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 15 Temmuz 2016'da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın hain darbe girişiminin 1. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada ABD'ye seslendi. Bakan Çavuşoğlu, "Şimdi FETÖ'nün gerçek yüzünü gördüğümüz gibi dostlarımızı da uyarmamız gerekiyor. Ancak elebaşı da dahil FETÖ üyeleri aranızda yaşıyor ve işlerini devam ettiriyor. Onların propagandalarına aldanmayın" dedi.

 FETÖ'nün kanlı darbe girişiminin Türk Milletini şoka uğrattığını, ancak dirayet ve ferasetiyle milletin bu girişimi boşa çıkardığını söyleyen Bakan Çavuşoğlu "FETÖ Üyeleri kendi çıkarları için her türlü yasal, dini ve etik ilkeleri rahatlıkla ihlal edebilir ancak Türk Milletinin dirayeti ve devletin kararlılığı ile FETÖ'nün başı ezildi. Türk Milleti ve Devleti, tüm unsurlarıyla bu yapıyla mücadelesine devam edecektir" diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki