Radyo TimeRadyo Time

Muhtardan teşekkür

Gümüşkavak Mahalle Muhtarı Yücel Sezer ve mahalle halkı, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Bu haber 134 kere okunmuş.10 Ağustos 2017, Perşembe - 10:47

 Dernek yönetimi ile birlikte Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret eden Mahalle Muhtarı Yücel Sezer, “Bu yıl 3.sü düzenlenen Gümüşkavak Kızılova Yayla Şenliğimizi Belediye Başkanımızın destekleriyle gerçekleştirdik. Başkanımız, mahallemizin her türlü sorunuyla ilgilendiği gibi şenliklerimize de büyük destek verdi. Mahallem adına bugün bu ziyareti gerçekleştirdik. Başkanımıza ve ekibine özverili çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederim" dedi.

 Yayla şenliklerine ve mahallelerin düzenlediği her türlü etkinliklere destek olduklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Kültürümüzü yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak için bu tür etkinliklere önem veriyoruz” dedi.

 Ziyaretin ardından Mahalle Muhtarı Yücel Sezer Başkan Yücel’e teşekkür plaketi taktim etti.  Ziyarette ayrıca 2. Gümüşkavak Kızılova Yayla Şenliği’nin Hanım Ağası Sevgi Bilgin Başkan Yücel’e tablo hediye etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki