Radyo TimeRadyo Time

O okul hala eğitim ve öğretime açılmadı

ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu’nun Manavgat Örenşehir İmam Hatip Lisesi İnşaatında yaşanan yolsuzluk ve dolandırıcılık haberinin ardından tam 1 yıl geçti. Sipahioğlu, bugün okul inşaatına giderek incelemede bulundu, ancak geçenin sürenin ardından okul eğitim ve öğretime açılmadı.
Bu haber 149 kere okunmuş.10 Şubat 2018, Cumartesi - 13:47

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, geçtiğimiz yıl Manavgat Örenşehir İmam Hatip Lisesi İnşaatı’nda yaşanan yolsuzluk ve dolandırıcılık haberinin ardından durumu Antalya Valiliğine bildirmiş ve dilekçe göndermişti.

 Sipahioğlu, yaptığı araştırma neticesinde Tekçeler İnşaat Turizm ve Sanayi Limited Şirketinin devlete bilgi vermeden, Y.T. adında bir alt firmayı kullanarak dolandırdığını, okul inşaatında usulsüzlük yapıldığını ve devletin zarara uğratıldığını belirtmiş, söz  konusu inşaata müfettiş talep ederek durumun incelenmesini talep etmişti. Yapılan incelemenin ardından okula 6 tane müffetiş görevlendirilmişti.

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, aradan geçen sürenin ardından bugün yine okul inşaatına giderek incelemede bulundu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki