Radyo TimeRadyo Time

Oda Başkanlarından Başkan Yücel’e hizmet teşekkürü

Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş ve Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, yeni yönetimleriyle birlikte Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ettiler. Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, Başkan Yücel’e plaket takdim ederek, sanayi esnafı adına yapılan hizmetler için teşekkür etti.
Bu haber 96 kere okunmuş.26 Şubat 2018, Pazartesi - 16:35

 Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş ve Yönetimi, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Başkan Yücel’e sanayi esnafı adına teşekkür eden Taş, ‘’Genel kurulumuzun ardından yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte Belediye Başkanımıza bir teşekkür ziyaretinde bulunduk. Merkez ve mahallelerde sanayi sitelerimize yapılan hizmet ve yatırımlarla esnaflarımız artık daha rahat ve huzurlu. Esnafım adına Başkanımıza teşekkür ederim’’ dedi.

 Geçtiğimiz günlerde genel kurulunu tamamlayan ve yeniden Pazarcılar Odası Başkanlığına seçilen Hasan Yiğit ve Ekibi de Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Alanya Belediyesi ile dün olduğu gibi bundan sonra da uyum içinde çalışacaklarını belirten Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, “Kapalı Salı Pazarımız tamamlandı. İnşallah önümüzdeki günlerde açılışını yapacağız. Bu hizmeti esnafımıza kazandıran Belediye Başkanımıza ve Ekibine pazarcı esnafı adına şükranlarımı sunarım. Esnaflarımız için belediye ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki