Radyo TimeRadyo Time

“Önceliğimiz Alanya’ya hizmet”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Ak Parti Alanya Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve Yönetim Kurulunu ağırladı.
Bu haber 90 kere okunmuş.16 Şubat 2018, Cuma - 12:08

 Ak Parti Gençlik Kollarını makamında ağırlayan Güney ile Ak Partili Gençler arasında oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaret sırasında Alanya’daki çalışmalar ele alındı. Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve Ekibine görevinde başarılar dileyen Güney, “Büyükşehir olarak Alanya’da 4 yılımıza giriyoruz.  Bir yıl süren yapılanma ve sorunların tespiti çalışmalarının ardından üç yıldır Alanya’nın kanayan yarası haline gelen bir çok sorunu çözdük. Hal, katı atık, çevre yolu ve köprülü kavşaklar, cadde ve bulvarların güzelleştirilmesi, su, kanalizasyon alt ve üst yapı çalışmaları, sosyal hizmetler başta olmak üzere 102 mahallemize bugüne kadar yaklaşık 450 milyon liralık yatırım yaptık. Büyük yatırımların yapımı devam ediyor. Bu süreçte siz gençlerinde desteğiyle Alanyamıza daha bir çok hizmet kazandıracağız” dedi. 

 Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen de “ Bugüne kadar hem devlet hem de belediye olarak Alanya’mıza çok önemli yatırımlar gerçekleştirildi. Bunlara yenilerinin eklenmesi konusunda iş birliği içinde çalışacağız” dedi.   

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki