Radyo TimeRadyo Time

Orman İşletmesi Güney’e plaketle teşekkür etti

Sapadere yangınının yaraları sarılıyor. Geçtiğimiz yılın Haziran ayında meydana gelen orman yangını yoğun çabalar sonucu söndürülmüştü.
Bu haber 100 kere okunmuş.07 Mart 2018, Çarşamba - 11:40

 Sapadere, Fakırcalı ve Beldibi Mahalleleri’nde etkili olan yangında binlerce ağaç kül olmuş ve hayvanlar telef olmuştu.  Alanya Orman İşletmesi başta olmak üzere çevredeki belediyelerin yanı sıra yangının söndürülmesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi iş makineleri,  itfaiye ekipleri ve personeliyle yangının söndürülmesinde büyük katkı sağlamıştı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney de bölgede incelemede bulunmuş halkın yaralarını sarma konusunda önemli katkılar sağlamıştı. 9 ay önce yaşanan yangında büyük katkı sağlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne Alanya Orman İşletme Müdürü Yücel Sönmez plaketle teşekkür etti. 

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Antalya Büyükşehir Belediyesi her alanda şehrimize hizmet ediyor. Yangın afeti hepimizin ciğerlerini yaktı. Bu sıkıntılı süreçte iş makineleri, itfaiye ve personelimizle elimizden gelen desteği verdik. Burada kurumların iş birliği önemli bu üzücü olayda bu yardımlaşmayı çok iyi yaptık. Biz Alanya için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki