Radyo TimeRadyo Time

Recep Tayyip Erdoğan yeniden AK Parti'nin Genel Başkanı

1370 delegenin imzasıyla genel başkanlığa tek aday olan Erdoğan, 998 gün sonra yine aynı salonda, 'Nerede kalmıştık' diyerek, “Yeniden bir aradayız" dedi partililere seslendi.
Bu haber 323 kere okunmuş.21 Mayıs 2017, Pazar - 14:18

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 998 gün aradan sonra yeniden genel başkan olacağı bugünkü olağanüstü kongrede, 1370 delegenin imzasıyla genel başkanlığa tek aday oldu. 

 Partililere seslenmek üzere kürsüye gelen Erdoğan, bir süre partililerin tezahüratları nedeniyle konuşmadı. Önce gelenlere teşekkür eden Erdoğan'ın sözleri sık sık sloganlarla kesildi.

 Erdoğan, “Ak Parti yolu da, kaderi de, ülkemizle, milletimizle bütünleşmiş bir partidir. Bizim huzurumuz için görev yapan polislerimize teşekkür ediyorum. Terör örgütleri ile mücadelemize önemli katkı sağlayan korucularımıza teşekkür ediyorum. Hangi kurumda nerede görev yaparsa yapsın, milletimizin büyümesi için emek veren tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Tabii en büyük teşekkürü, en büyük takdiri 80 milyonun tamamıyla milletimiz hak ediyor” dedi

 Erdoğan, “Bize destek verdiği, en zor zamanda dahi yanımızda yer aldığı için milletimin her bir ferdine yürekten teşekkür ediyorum. 19 Mayıs'ı geride bıraktık, 8 gün sonra İstanbul'un Fethi'ni 564. yıl dönümüne ulaşacağız. Süleyman Şah'tan, Osman Gazi'ye, Fatih Sultan Mehmet Han'dan, Gazi Mustafa Kemal'e kadar tüm abide isimler rahmetle anıyorum. Yaklaşık 3 yıl önce sizlerle helalleşerek ayrılmıştık. Bu sadece hukuki bir ayrılıktı. Gönüllerimiz hiçbir zaman ayrı düşmedi. Sevinçlerimizi de hüzünlerimizi de hep tek yürek olarak yaşadık. Tam 998 gün sonra yine aynı salonda, 'Nerede kalmıştık' diyerek yeniden bir aradayız" şeklinde konuştu

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki