Radyo TimeRadyo Time

Şahin adaylığını açıkladı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Kültür Merkezi'nde üyelerle buluştuğu toplantıda yeniden adaylığını açıkladı. Dolu salona konuşan Şahin, projelerini anlattı ve “Sizden oyunuzu değil, desteğinizi istiyorum” dedi. Şahin’in konuşmaları ayakta alkışlandı.
Bu haber 217 kere okunmuş.16 Eylül 2017, Cumartesi - 14:24

 Şahin, Kültür Merkezine gelen davetlileri kapıda karşıladı.

 Daha sonra adaylık açıklaması yapılmak üzere salona geçildi. Şahin, kürsüye alkışlar eşliğinde geldi. Şahin konuşmasına; “Göreve geldik; verdiğimiz sözlerimizi altı ayda yerine getirdik, demedik ve Alanya için çalışmaya devam ettik. Oda üyeleri ile sabah kahvaltılarında bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyerek, onları seçimden seçime hatırlamadığımızı gösterdik” dedi.

 FETÖ davasından yargı kararı ile aklanan Başkan Şahin, “Bu hain ve alçak kumpas kurulmasaydı tekrar aday olmayacaktım” dedi.

 Başkan Şahin, ayrıca Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile arasındaki samimiyete bile dayanamayanlar olduğunu söyleyerek, “Bakanımızdan han istedik, bize hamam verdi” dedi.

 Şahin, konuşmasının son bölümünde “Sizden oyunuzu istemek için buraya davet etmedim, ama tabii ki sizlerin oyunu istiyorum. Sizlerin oyundan çok desteğini istiyorum. Eğer bu kardeşinizin sesinin daha gür çıkmasını istiyorsanız, gerek Ankara'da gerek yerel yönetimlerde bütün Türkiye'de sizin hakkınızı daha iyi savunmamı istiyorsanız, 15 gün kaldı seçime, ben de 4 yıl memleketimize Alanya’mıza sizlere hizmet edeyim" dedi.

 Şahin’in konuşması salondakiler tarafından ayakta alkışlandı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki