Radyo TimeRadyo Time

Şencan'dan önemli duyuru

Alanya Tüketici Hakları Derneği Başkanı Cemal Şencan, sosyal medya üzerinden bir duyuru yaptı. Şencan duyurusunda şu ifadeleri kullandı:
Bu haber 167 kere okunmuş.15 Kasım 2017, Çarşamba - 14:00

 “Derneğimiz tüm halkımıza tüketici hakları konularında her türlü bilgilendirme ve yönlendirme hizmetlerinin yanı sıra, bundan böyle her türlü ticari veya kurumlarla yaptıkları sözleşmeden doğan anlaşmazlıkları konularında yardımcı olmak maksadıyla dava dilekçeleri yazma, belge oluşturma, dosya hazırlama, ihtar çekme vs. konularında da yardımcı olma kararı almıştır.

 Derneğimiz adliye çevresinde bulunan bazı arzuhalcilerin makbuz dahi vermeden gelişi güzel yüksek bedeller aldıkları konusunda derneğimize yapılan şikayetler üzerine, tüketicilerimizin mağduriyetini önlemek maksadıyla bu uygulamayı başlatmıştır.

 Bu tür sorunları olan tüketicilerimizin ellerinde bulunan tüm belgeleri ile derneğimize şahsen başvurmaları gerekmektedir. Ancak, bu tür hizmetler derneğimizin üyelerinden herhangi bir bedel talep edilmeden, derneğimiz üyesi olmayan tüketicilerimizden makbuz karşılığı bağış adı altında küçük bir bedel karşılığında hizmet verilecektir. Önemle duyurulur”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki