Radyo TimeRadyo Time

“Sosyal Güvenlik Elçileri Anı Yarışması” yapıldı

T.C.Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Sosyal Güvenlik Elçileri Anı Yarışması düzenlendi. Yarışmada dereceye giren öğrenciler, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.
Bu haber 442 kere okunmuş.19 Mayıs 2017, Cuma - 15:07

  T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından Sosyal Güvenlik Elçileri Anı Yarışması düzenlendi.
Yarışmada dereceye giren öğrenciler, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından ödüllendirildi.

 Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen “Etkin Rehberlik ve Denetim Yoluyla Kayıtlı İstihdamın Teşviki II" Projesi kapsamında 34 farklı ilde 40 ilkokulda ilkokul öğrencilerine yönelik olarak farkındalık yaratmak, öğrencilerin, yaşadıkları çevreye karşı daha sorgulayıcı bir birey olmasına katkıda bulunmak, öğrencilerin çevresiyle sosyalleşmesine yardımcı olmak, öğrencilerde sosyal güvenliğin önemini kavrayabilecek düşünce yapısını oluşturmak, öğrencileri sosyal güvenlik hakkında bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen yarışmaya Antalya, Alanya ve Gazipaşa’dan değişik okullardan öğrenciler katıldı.

 Sosyal Güvenlik Elçileri Anı Yarışmasında dereceye giren öğrenciler Barış Akdeniz, İnci Sorkuç, Kamil Berat Uysal, Azra Nur Koca, Ömer Faruk Beyaz ve Canan Deke’ye ödülleri takdim edildi. SGK Antalya İl Müdürlüğündeki törene öğrencilerin aile ve yakınları da  katıldı. Ödül töreninin ardından Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Kamil Berat Uysal adlı öğrenci,  SGK İl Müdürü Nejat Deniz’in koltuğuna oturarak, SGK’daki işlerle ilgili bilgiler aldı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki