Radyo TimeRadyo Time

“Söylediklerinin hepsi külliyen yalan”

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Takavut, Ankara’ya giderek Genel Başkanları Kemal Kılıçtaroğlu ile görüşen Eski İlçe Başkanları Şevki Türktaş’ı eleştirdi. Takavut, Türktaş’ın görüşme sonrası yalan söylediğini söyleyerek, “Hepsi külliyen yalan” dedi.
Bu haber 428 kere okunmuş.26 Temmuz 2017, Çarşamba - 13:55

 CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Parti binasında konuşan Takavut, son zamanlarda ekonomik ve siyasi açıdan sıcak günler yaşandığını söyledi.

 Dün sosyal medyada bir kahvaltının fotoğrafının paylaşıldığını da aktaran Takavut, "Bu fotoğrafla birlikte otel sahibi isyan ediyor. Otel sahibi kahvaltı yapıldıktan sonra bir fotoğraf çekmiş ve sosyal medyada paylaşmış. Fotoğrafa bakınca sanki kahvaltı hiç yapılmamış gibi. Böyle bir müsriflik var. Burada bu kahvaltıyı alan kişiler, 'Biz bunun parasını verdik, istediğim kadar alırım' zihniyetiyle yapıyor bu yüzden her şey dahile ben de karşıyım” dedi.

 Ocak-Haziran 2017 döneminde 463.000 adet senedin protesto edildiğini açıklayan Takavut, "Bunlar esnafın senetleri. Bunun karşılığı da 6 milyar TL. Bu çok ciddi bir rakam. Bu işin görünen tarafı. Bir de icraya gidilmemiş, protesto edilmemiş çok sayıda evrak var. Bunların da bunun üzerinde bir rakam olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

 CHP eski İlçe Başkanı Şevki Türktaş'ın geçtiğimiz hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü ve Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun 'Seçimler yaklaşıyor. Çizmelerini giy, çalış' deyip demediği sorulan Takavut,  “Hepsi külliyen yalan” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki