Radyo TimeRadyo Time

Tarafları Başkan Yücel barıştıracak

ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, Zabıta Memuru Ahmet Top ile Emlakçı Hakan Sipahioğlu arasında yaşanan tartışmayı sonlandırmak için çağrıda bulundu. Sipahioğlu’nun çağrısına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’den yanıt geldi. Yücel, taraflarla görüşecek.
Bu haber 274 kere okunmuş.06 Ağustos 2017, Pazar - 13:47

 Alanya kamuoyu Zabıta Memuru Ahmet Top  ile Emlakçı Hakan Sipahioğlu arasında yaşanan kavgayı tartışırken, tarafların barışması için ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, çağrıda bulundu. Sipahioğlu’nun çağrısına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ses verdi. Başkan Yücel, Pazartesi günü tarafları bir araya getirerek, barıştıracak. İşte Sipahioğlu’nun taraflara  yazdığı çağrı mesajı;

 “Önceki gün ilçemizde meydana gelen sözde zabıtaya bıçaklı saldırı haberi birçok medya kuruluşlarında yalan yanlış ve bilgiden yoksun bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmıştır. Olayın gerçek yüzünün ne olduğunu tam olarak bilmeden yazılan yazılar halkımızı ve yetkililerimizi derinden üzmüştür. Buradan tüm olumsuzluklara rağmen yaşanmış olan bu istenmeyen olayın detayına girmek istemiyorum. Çünkü halkımıza denetim görevi verilen zabıta memuru kardeşimizin hatası kadar karşı tarafın da hatasının olduğu aşikardır. Bu anlamda toplumumuzun her konuda gergin ve stresli olduğu ortadayken, bir kez daha böyle çirkin olaylarla konuyu ateşlemenin hiç kimseye fayda sağlamayacağı ortadadır. Çağrım şudur ki; her iki tarafın en kısa sürede Sayın Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel'in makamında buluşması ve birbirlerine barış çiçeği sunmasının en doğal davranış olacağı kanısındayım. Bu tür davranışların bir daha ilçemizde yaşanmaması dileğiyle, her iki tarafa da bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Çünkü o zabıta bizim zabıtamız, o aile bizim ailemiz”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki