Radyo TimeRadyo Time

Toplum Destekli toplantılara devam ediyor

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, rutin olarak düzenledikleri haftalık mahalle toplantılarında bu hafta Tepe Mahallesinde devam etti.
Bu haber 74 kere okunmuş.01 Şubat 2018, Perşembe - 14:16

 Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, haftalık mahalle toplantısında bu hafta Tepe Mahallesi Sakinleriyle  bir araya geldi.

 Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü adına Toplum Destekli Polislik Büro Amiri İlyas Çağlayan, Tepe Mahalle Muhtarı Hamza Durna ve mahalle sakinleriyle görüştü. 

 Çağlayan, vatandaşların güvenlik ile ilgili sorunlarını dinlerken, Muhtar Durna ve mahalle sakinlerinin güvenlikle ilgili görüş, öneri ve isteklerini de not aldı. Sorunlara vatandaş-polis iş birliği çerçevesinde çözüm aramanın önemini ve suçla mücadelede vatandaşlara düşen görevleri hatırlattı. 

 Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği’nden yapılan açıklamada, “Bizleri güzel ve nezih bir ortamda ağırlayan Tepe Mahalle Muhtarı Hamza Durna, Kurşunlu Seyir Restoran Sahipleri Fatih Kurşun'a, Turgut Aslan'a ve mahalle sakinlerine teşekkür ederiz” denildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki