Radyo TimeRadyo Time

Toros Kadınları yabancı dil öğreniyor

Manavgat Belediyesi’nin oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’nın emekçi kadınları, kişisel gelişimlerini artırmak ve turistlerle daha iyi iletişim kurmak amacıyla İngilizce ve Almanca dil eğitimlerine katılıyor.
Bu haber 93 kere okunmuş.12 Ocak 2018, Cuma - 14:14

 Manavgat Belediyesi, kadına yönelik projelerine her gün yenilerini ekleyerek kadınların yüzünü güldürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in kadınların kent ve aile ekonomilerine katkı yapmaları amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, kendi farkındalıklarını artırarak, kişisel gelişimlerini desteklemek ve turistlerle daha iyi iletişim kurmak amacıyla Manavgat Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu İngilizce Almanca dil kurslarında eğitim görmeye başladı. 

 İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nce haftanın belirli günlerinde Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerince verilen dil kurslarına çok sayıda kadın katıldı. Amaçlarının sadece tezgahta ürün satmak değil, eğitimlerle kendilerini geliştirmek olduğunu dile getiren kadınlar, kendilerine bu imkanı sağlayan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Kadına değer veren, onların çalışmalarını destekleyen bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hayata geçirdiğimiz pek çok proje ile kadınlarımızın yüzünü güldürmeye çalışıyoruz. Toros Kadınları Emek Pazarımızdaki emekçi kadınlarımızın İngilizce ve Almanca kursuna gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür ederim. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki