Radyo TimeRadyo Time

Tuna seçime hazır

Çalışmalarını daha rahat sürdürebilmek için açtığı seçim bürosunda ekip arkadaşlarıyla bir araya gelen ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, “Projelerimizle, ekibimizle seçime hazırız” dedi.
Bu haber 416 kere okunmuş.07 Eylül 2017, Perşembe - 11:15

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Mustafa Tuna, çalışmalarını daha rahat sürdürebilmek için açtığı seçim bürosunda ekip arkadaşlarıyla bir araya geldi. 1 Ekim 2017 tarihinde yapılması kesinleşen ALTSO seçimleri için bürosunun dışını mavi ağırlıklı giydiren Tuna’nın kaplamalarında kendi fotoğraflarının yanı sıra “Birlik olalım Alanya kazansın”, “Beraber olma zamanı”, “Kazanan değil kazandıran ekip olacağız” sloganları yer aldı.

 Çalışmalar hakkında ekip arkadaşlarıyla bilgi alışverişinde bulunan ALTSO Başkan Adayı Tuna, “Seçim tarihi açıklandı. Uzun süredir zaten yarın seçim varmış gibi hazırlanıyorduk. Alanya sevdamızla, toplumsal birlik ve kardeşliğe önem vererek heyecanla çıktığımız bu yolda beraber olma zamanı. Alanya vefamızla, sosyal, kültürel, ticari ve turistik anlamda bölgemizin gelişmesini sağlamak için beraber olalım Alanya kazansın” dedi.

 Ekip halinde beraber yapacakları işler doğrultusunda hem ALTSO’nun hem de Alanya’nın sorunlarına çözümler bulacağını belirten Başkan Adayı Tuna, “Alanya’yı çocuğunda yaşlısına, esnafından iş adamı ve iş kadınına kadar geleceğe ümitle bakan insanların yaşadığı bir yer yapmak istiyoruz. Emeğimizin, çabamızın boşa gitmediği yıllar istiyoruz. İçinde bulunduğumuz zaman Alanya'mız için altın değerindedir. Bizim hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde de en büyük güç ekip arkadaşlarım” ifadesini kullandı.

 Alanya’nın daha ileri ve yüksek standartlara kavuşması için elinden geleni yapacağını belirten ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, “Projelerimizle, ekibimizle seçime hazırız. Alanya vefamızla, tutkumuzla, sosyal, kültürel, ticari ve turistik anlamda bölgemizin gelişmesini sağlamak için beraber olalım Alanya kazansın” diye konuştu.

 Konuşmanın ardından Tuna ve ekip arkadaşları, seçim çalışmaları için karşılıklı istişarelerde bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki