Radyo TimeRadyo Time

Tuna’dan 4T stratejisi

ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, “Üyelerle sürekli temas halinde olup, telkinlerde bulunacağız. Taleplerini dinleyip, takipte kalacağız. Buna ‘4T stratejisi’ diyoruz. Programlı, ekip halinde, özverili, uzman rehberler koordinesinde ve fedakarca Alanya’mız için çalışmalıyız” dedi.
Bu haber 203 kere okunmuş.19 Ağustos 2017, Cumartesi - 16:00

 ALTSO Başkan Adayı ve Alanya Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tuna, 24 meslek gurubunda bulunan iş adamı ve iş kadınlarıyla bir araya geldi. Başkan adayı Tuna, “Üyelerle sürekli temas halinde olup, telkinlerde bulunacağız. Taleplerini dinleyip, takipte kalacağız. Buna 4T stratejisi diyoruz. Programlı, ekip halinde, özverili, uzaman rehberler koordinesinde ve fedakârca Alanya’mız için çalışmalıyız” dedi. 

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan adayı ve Alanya Belediye Meclis üyesi Mustafa Tuna, ALTSO’ya kayıtlı 24 meslek gurubunda bulunan işadamı ve işkadınlarıyla Keyf-i Ala Restaurant’ta istişare ve strateji toplantısı için bir araya geldi. Restoran girişinde meslek üyelerini tek tek karşılayan Başkan adayı Tuna, katılımcılara teşekkür etti.

 İş adamı ve iş kadınları tarafından ilgiyle karşılanan Tuna, istişare ve strateji toplantısında bir konuşma yaptı. Seçim takvimi belli olmamasına rağmen aralıksız ve bilinçli bir şekilde üyelerle bir araya geldiklerini söyleyen Başkan adayı Tuna, “Odamızın bağımsızlığını yeniden sağlamak, üyelerimizden aldığımız gücü daha etkin kullanmak için sizlerle bir aradayız. Ekonomik ve sosyal sorunların çözümü noktasında omuz omuza olmalıyız” dedi.

 Alanya’nın gelişimi için atılan her adımın, edilen her kelimenin önemine değinen Başkan adayı Tuna, “Stratejilerimizden birisi ‘4T’ projesi. Üyelerle sürekli temas halinde olup, telkinlerde bulunacağız. Taleplerini dinleyip, takipte kalacağız. Programlı, ekip halinde, özverili, uzaman rehberler koordinesinde ve fedakârca Alanya’mız için çalışmalıyız” ifadesini kullandı.

 Alanya’nın kendilerine ihtiyacı olduğunu belirten Başkan adayı Tuna, “Beraber olma zamanı. Çıkılan hizmet yolunca birlik olalım. Önce cenabı Hakka sonra sizlere güveniyorum. Siz de önce Hakka sonra bana güvenin. Hedeflerimizi beraber gerçekleştirmedeki en büyük güç ve güvence siz üyelerimizsiniz” diye konuştu.

 Konuşmanın sonunda Tuna,  24 meslek gurubunda bulunan üyelerle bir süre sohbet etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki