Radyo TimeRadyo Time

Tuna’dan Payallarspor’a destek

Payallarspor Başkanı İsmail Şimşek’in ziyaretinde konuşan ALTSO Başkan Adayı Tuna, “Başta Payallarspor olmak üzere gençliğimizin spor yapmasına, onların sağlıklı birer birey olarak yaşamlarını devam etmelerine yardımcı olan bütün kulüplerin arkasındayız” dedi.
Bu haber 408 kere okunmuş.25 Ağustos 2017, Cuma - 10:57

 Payallarspor Başkanı İsmail Şimşek, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı ve Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Tuna’yı işyerinde ziyaret etti.  Şimşek’i ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren ALTSO Başkan adayı Tuna, “Alanya’mızda en önemli yatırım ülkenin geleceği olan çocuk ve gençlerdir. Onları geleceğe hazırlayan spor kulüplerinin başında gelen Payallarspor’a teşekkür ediyorum” dedi.

 Spor kulüplerine destek vermekten onur duyduğunu belirten ALTSO Başkan Adayı Tuna, “Başta Payallarspor olmak üzere gençliğimizin spor yapmasına, onların sağlıklı birer birey olarak yaşamlarını devam etmelerine yardımcı olan bütün kulüplerin arkasındayız. Alanya’daki gençlerin iyi yetişmesi için yatırımları önemsiyoruz. Payallarspor’un yaklaşan ‘Yardım Konseri’ için satılmayan bütün biletleri aldık” ifadesini kullandı.

 Desteği için ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna’ya şükranlarını sunan Payallarspor Başkanı İsmail Şimşek, “Konserden elde edilecek gelirin Payallarspor’umuzun gelişimi için kullanılacak. Dolayısıyla gençlerimizin geleceğine harcanacak. ALTSO seçimlerinde aday olan Mustafa Tuna’ya da başarılar diliyorum. Ortak paydamız her zaman Alanya’mız” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki