Radyo TimeRadyo Time

Tuna’nın projeleri e-kitapçıkta

ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, projelerinin yer aldığı kitapçığı dijitale taşıdı. Tuna, “Alanya ticaretine, ekonomisine ve halkına yeni umutlar, yatırımlar ve kazançlar sağlamak için hazırladığımız projelerimizin yer aldığı kitapçığımızı, e-kitap olarak dijitale de taşıdık” dedi.
Bu haber 519 kere okunmuş.11 Eylül 2017, Pazartesi - 15:36

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Mustafa Tuna, saha çalışmalarının yanı sıra sosyal medya ve dijital ortamda da hız kesmiyor. Alanya’nın geleceğine yön verecek projelerini bir kitapçıkta toplayan ALTSO Başkan Adayı Tuna, yazılı dökümanları e-kitap olarak dijitale taşıdı.

 Kişisel internet sitesi www.tunamustafa.com üzerinden dijital ortama taşıdığı e-kitapçığın kapak sayfasında “Beraber Olma Zamanı” ve “Birlik Olalım Alanya Kazansın” sloganları yer alırken, imza olarak Mustafa Tuna ve Ekibi yazması dikkat çekti. 20 sayfalık kitapçıkta Alanya’ya yön verecek projelerin yanı sıra Tuna’nın ALTSO üyelerine yazısı ve öz geçmişi de yer aldı.

 ALTSO üyelerine her koşulda ve her yerden ulaşmak istediğini belirten ALTSO Başkan Adayı Tuna, “Alanya ticaretine, ekonomisine ve halkına yeni umutlar, yatırımlar ve kazançlar sağlamak için hazırladığımız projelerimizin yer aldığı kitapçığımızı, e-kitap olarak dijitale de taşıdık. Alanya’yı geleceğe ümitle bakan insanların yaşadığı bir yer yapmak istiyoruz. Projelerimizi e-kitaba taşıyarak da Alanya’da bir ilki gerçekleştirdik. İsteyen herkes http://www.tunamustafa.com/wp-content/uploads/e-kitap/ adresine girip, kitapçığımıza ulaşabilir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki