Radyo TimeRadyo Time

Türel’den Cumhuriyet Bayramı mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, yayınladığı mesajla Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.
Bu haber 236 kere okunmuş.27 Ekim 2017, Cuma - 11:48

Başkan Türel'in mesajı şöyle;

“Cumhuriyet Bayramımızın 94. yıl dönümünü Türk Milleti, Antalya halkı ve Büyükşehir Belediyesi olarak her zamankinden daha güçlü, her zamankinden daha iddialı bir şekilde kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

2017 yılında turizmde elde ettiğimiz başarı, Hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin gerçekleştirdiği yatırım hamlesiyle 2023 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

Antalya, Atatürk’ün “dünyanın en güzel yeri” iltifatını manevi bir miras olarak kabul etmiş bir şehirdir. Hedefimiz sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en güzel, en ileri şehirlerinden birisi olmaktır. Yatırımlarımızla, uluslararası ilişkilerimiz ve festivallerimizle bu hedefimize yaklaşıyoruz.

Büyükşehir Belediyemiz, Cumhuriyet Meydanımızı adına yakışır bir düzenlemeyle yenilemiş ve milli bayram kutlamalarını güzel meydanımızda düzenlemeye başlamıştır. 30 Ağustos Zafer Bayramında olduğu gibi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasını da Cumhuriyet Meydanımızda bütün halkımızla birlikte, el ele, gönül gönüle gerçekleştireceğiz.

29 Ekim’de Cumhuriyet Meydanında buluşmak üzere, milletimizin ve sevgili Antalyalıların Cumhuriyet Bayramını en samimi duygularla kutluyor, bayram coşkusunun tam bir milli birlik ve beraberlik içerisinde yaşanmasını diliyorum”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki