Radyo TimeRadyo Time

Türel’e yol teşekkürü

Belediye Meclis Üyesi ve ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, hem yaylalara ulaşım hem de çevre illerden Alanya’ya geçişi sağlayan Taşatan Yolu’nda yapılan düzenleme ve çalışmalar için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti.
Bu haber 393 kere okunmuş.22 Ağustos 2017, Salı - 14:40

 Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Mustafa Tuna, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Taşatan Yolu’nda yaptığı çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür etti. Tuna, hem yaylalara ulaşım hem de çevre illerden Alanya’ya geçişi sağlayan yolun asfalt çalışmalarının mutluluk verici olduğunu belirtti.

 Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekiplerinin yol düzenlemesinin bölge için çok olumlu olduğunu söyleyen ALTSO Başkan adayı Tuna, “Alanya’mıza hizmet eden, tek bir çivi dahi çakan herkesi tebrik etmek boynumuzun borcu. Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’e katkılarından dolayı teşekkür ederim. Uzun yıllardır düzeltilmesi beklediğimiz yol nihayet asfaltlandı” dedi.

 Geçmiş dönemlerde Taşatan Yolu’nun 13 kilometrelik bölümünü İl Özel İdaresi Müdürlüğü ve kişisel girişimlerle asfaltlandığını açıklayan Tuna, “Yolun kalan kısmının asfaltlanmasını bölge halkı yıllarca bekledi.  Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin çalışmalarıyla da artık yol, modern bir görüntüye kavuştu. Taşatan Yolu’nun asfalt sorunu çözüldü. Çevre illerden gelen turistler artık daha rahat Alanya’ya ulaşabilecek. Bu yolun yayla turizmi için de bir fırsat olduğunu düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki