Radyo TimeRadyo Time

Ürdünlüler Alanya’da

Ürdün Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Mahmut Abu Ganima ve beraberindeki Ürdünlü iş adamları, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret etti. Ziyarette, Ürdünlülere Alanya”nın ekonomik yapısı le ilgili sunum yapan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Alanya’ya yatırım yapmanın tam zamanı” olduğunu vurguladı.
Bu haber 143 kere okunmuş.30 Kasım 2017, Perşembe - 14:16

 Ürdünlü heyete Alanya sunumu yapan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’nın ekonomi lokomotiflerinin turizm, tarım ve inşaat olduğuna değindi. Alanya’nın sosyal ve kültürel yaşamı hakkında bilgiler aktaran Başkan Şahin, Alanya’da dört mevsimin dolu dolu yaşandığına dikkat çekti. 

 Ürdünlü iş adamlarına ‘Alanya’ya yatırım yapın’ çağrısında bulunan Başkan Şahin, “Alanya’mızda 35 bini aşkın yabancı misafirimiz var. Biz onlara Yeni Alanyalılar diyoruz. Ürdünlü arkadaşlarımız da buraya yatırım yapabilir. Biz ALTSO olarak, her türlü yardıma hazırız. Diğer dünya devletlerinin vatandaşlarına yaptığımız gibi ürdünlülere de elimizden gelen desteği veririz. Pozitif ayrımcılık yaparız” dedi. 

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, toplantı sonunda Alanya’yı tanıtıcı argümanlardan ve muzdan yapılmış ürünlerden Ürdünlü iş adamlarına hediye verdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki