Radyo TimeRadyo Time

"Yatırımlarımız devam edecek"

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’ne getirilen İbrahim Kurt Alanya’da temaslarda bulundu.
Bu haber 269 kere okunmuş.15 Ağustos 2017, Salı - 11:46

 ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt ve Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Tuncer, Alanya ASAT’ı ziyaret etti. Kurt’a Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ve ASAT Alanya Şube Müdürü Fatih Uysal eşlik etti. Genel Müdür İbrahim Kurt Asat’ı ziyaretinde personelle bir araya geldi. Bugüne kadar özveriyle çalışan personele teşekkür eden Kurt, bundan sonraki süreçte aynı kararlılık ve özveriyle Alanya’nın su ve alt yapı konusundaki sorunlarını çözmede birlikte çalışacaklarını belirtti.

 ASAT’ın ardından Genel Müdür İbrahim Kurt sırasıyla Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamlarında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Alanya için yapılacak yatırımlarda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iş birliği içinde hizmet verme anlayışının devam edeceği belirtildi.

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise yaptığı değerlendirmede, ASAT Genel Müdürlüğü’ne atanan İbrahim Kurt ve Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Tuncer’in Alanya’ya gerçekleştirdikleri ziyaretten memnuniyetini dile getirerek “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in Alanya verdiği önemi her fırsatta görüyoruz. Önemli yatırımlar yapan kurumların başındaki kişilerin her fırsatta Alanya’ya gelmesi ve yapılacak yatırımlar konusundaki özveri ve gayretleriyle Alanya’nın birçok sorunu halledildi. Bundan sonraki süreçte de su, kanalizasyon ve alt yapı konusundaki yatırımlar devam edecek” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki