Radyo TimeRadyo Time

Yeşilöz Mahallesi’ne yeni park

Mahallelerde çocuk parkı ve yeşil alan sayısını arttırmayı hedefleyen Alanya Belediyesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün bu yönde yürüttüğü çalışmalar kapsamında Yeşilöz Mahallesi’nde çocuk parkı hizmete açıldı.
Bu haber 222 kere okunmuş.03 Kasım 2017, Cuma - 16:27

 Alanya Belediyesi, kırsal mahallelerde çocuklara yönelik hizmetlerine devam ediyor. Tüm mahallelerde park ve çocuk oyun alanlarının sayısını attıran projeleri hayata geçiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, son olarak Yeşilöz Mahallesi’nde çocuk parkını hizmete sundu. Park alanında ailelerin çocukları oynarken dinlenebilecekleri kamelyalar, piknik masaları ve banklar da yer alıyor. Modern oyun gruplarında oynamanın tadını çıkaran çocuklar, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ettiler.

 Alanya Belediye Başkanı AdemMurat Yücel, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması için çalışmalarımız devam ediyor. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme, mutluluk bizim için her türlü yorgunluğa değer. Çocuklarımıza hayırlı olsun” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki