Radyo TimeRadyo Time

Yiğit esnafının yanında

Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Kestel, Konaklı ve Avsallar Pazarlarında bulunan esnafları ziyaret ederek, hem sorun ve taleplerini dinledi hem de yarın idrak edilecek olan Kurban Bayramlarını kutladı.
Bu haber 197 kere okunmuş.30 Ağustos 2017, Çarşamba - 14:14

 Esnafların her birisiyle tek tek tokalaşıp taleplerini dinleyen Yiğit'e esnaflar da tam destek verdi. Pazar esnafı, oda başkanları Hasan Yiğit’in çalımalarından memnun olduklarını söyledi.

 Göreve geldiği 3.5 yılda tüm çalışmalarını üye odaklı olarak yaptığını ve üyelerinin sorunlarını bire bir yanlarına giderek dinleyip çözdüğünü söyleyen Başkan Yiğit, "3.5 yıl boyunca güzel bir çalışma yaptığımızı düşünüyorum. Bugün de hem üyelerimizin taleplerini dinlemek hem de bayramlarını kutlamak için onları ziyaret ettim. Bundan sonra da her zaman olduğu gibi üyelerimin yanında olacağım. Onların bir sorun ve sıkıntısı olduğu gibi yumruğumu her zaman masaya vuracağım" dedi.

 Odanın bu zaman kadarki mali durumuyla ilgili de konuşan Başkan Yiğit, "Biz odayı devraldığımızda borç 1.133.000 TL'ydi. Kasım ayına geldiğimizde odamızın borcu tamamen bitecek” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki