Radyo TimeRadyo Time

Yücel köylerin taleplerini dinliyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dün güne Dimalacami ve Bıçakçı Mahallesi’ni ziyaret ederek başladı. Başkan Yücel, buradaki ziyaretlerinin ardından Uğurlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
Bu haber 207 kere okunmuş.14 Mayıs 2017, Pazar - 14:22

 Güne Dimalacami ve Bıçakçı Mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle başlayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu ziyaretlerinin ardından Uğurlu Mahallesi Muhtarı Ahmet Sarı’nın davetine katıldı. Uğurlu Mahallesi’nde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yücel, vatandaşların taleplerini dinledi.

 Uğurlu Mahallesi’nde büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Yücel’e vatandaşlar mahallelerinde yapılan meydan ve okul peyzaj çalışmaları için teşekkür ettiler. 

 Uğurlu Mahallesi Muhtarı Ahmet Sarı, Başkan Yücel’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek Yücel’in talimatı ile yapılan meydanda üç boyutlu fotoğrafını takdim etti.

 Muhtar Ahmet Sarı, “Mahallemizde özel günlerde kullanabileceğimiz bir meydan ya da alan yoktu. Sağ olsun başkanımın talimatı ile hem meydan yapıldı, hem de eski okulun bahçesi parke ile kaplanarak hizmete sunuldu. Şu an bu toplantıyı da Başkan Yücel’in talimatı ile yapılan medyada gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmetleri için başkanımıza kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki