Radyo TimeRadyo Time

Yücel “Yılın En Başarılı Siyasetçisi”seçildi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından “Yılın En Başarılı Siyasetçisi” seçildi. Isparta Barida Otel’de düzenlenen törende ödülünü Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’dan alan Belediye Başkanı Yücel, “Alanya için çalışmaya, üretmeye, her şeyin en iyisini yapmaya devam edeceğiz’’ dedi.
Bu haber 288 kere okunmuş.04 Mayıs 2017, Perşembe - 14:12

 Başarılı çalışmaları ile kamu görevlileri ve çalışanları derneği tarafından Türkiye çapında düzenlenen ankette yılın “En Başarılı Belediye Başkanı” seçilen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden de “Yılın En Başarılı Siyasetçisi” ödülünü aldı.

 Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen 2. Kariyer Zirvesi kapsamında düzenlenen 2. Bilim, kültür ve Kariyer Ödül Töreninde 3 kategoride 29 dalda ödül verildi. Isparta Barida Otel’de düzenlenen ödül törenine Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldılar.

 Siyaset, ekonomi ve yönetim alanlarında 29 dalda ödülün verildiği gecede ulusal dalda ‘Yılın En Başarılı Siyasetçisi’ ödülü Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e verildi. Ödülü Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’dan alan Başkan Yücel, bu anlamlı ödüle layık olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki