Kamyonete çarpan kamyon refüje devrildi: 2 kişi yaralandı, 1 köpek telef oldu Kamyonete çarpan kamyon refüje devrildi: 2 kişi yaralandı, 1 köpek telef oldu

Dün akşam iftardan sonra seçim ofisinde 15 bine yakın seçmeni ile bir araya gelen Alanya Cumhur ittifakı adayı Milliyetçi Hareket Partisi adayı Adem Murat Yücel, çoşkulu kalabalığa yaptığı seslenişte, ''Artık bu iş burada bitmiştir. Seçmen kararını vermiştir. 1 Nisan tarihinde Allah izin verirse yine kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Alanya'mızınve tüm mahallelerimiz bundan önce olduğu gibi bundan sonrada hizmetlerimizin en iyisini alacaktır. Bundan hiç bir vatandaşımızın şüphesi olmasın. Yeter ki bize inansınlar ve güvensinler. Cumhur ittifakı olarak Devletimizin tüm kademelerinden alacağımız destekler ile Alanya ve çevresinde yepyeni bir çığır açmaya, yepyeni projelerimiz ile yeniden geliyoruz. Halkımızın bize olan Bu sevgisinin, bu hürmetinin artmasından sonra diyoruz ki!, bu hizmetin dahası var! ve olacaktır.'' dedi.

Adem Murat Yücel seçim süresince geceli gündüzlü çalışarak Cumhur ittifakı adına ter döken bay ve bayan kadromuza, sivil toplum kuruluşlarına, tüm mahallelerde çalmadık kapı bırakmayan mecliste görev alacak tüm arkadaşlarıma, Son saate kadar canla başla çalışan tüm ekip arkadaşlarıma, bizi sandıkta yalnız bırakmayacak olan denge unsurlarına sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Cumhur ittifakı başkanlığımız Alanya'mıza şimdiden hayırlı olsun.. Bu iş bitmiştir.'' dedi. Binlerce vatandaş bu konuşmanın ardından Adem Murat Yücel'e bağlılığını havai fişekler atarak ve ''En büyük başkan bizim başkan'' slagonları atarak sevgi gösterisinde bulundu.

Editör: Haber Merkezi